Letni Wiatr Willa Retro Obserwuj
 • Derdowskiego 9, 84-360 Łeba
 • 790727868
 • DWUOSOBOWY BŁĘKIT OCEANU
  7-10.07
  70 pln ZA OSOBĘ
 • DWUOSOBOWY BŁĘKIT OCEANU
  10.07 - 13.07
  160 pln ZA POKÓJ
 • TRZYOSOBOWY GAJ OLIWNY
  22.07 - 2.08
  260 pln ZA POKÓJ

Udogodnienia

 • Parking
 • Prysznic
 • Wi - Fi
 • Pl. zabaw
 • Grill
 • Aneks kuch.
 • Telewizor
Letni Wiatr Willa Retro
www,letniwiatr.pl
790 727 868
793 089 670

MAMY WOLNE POKOJE OD ZARAZ
PROMOCYJNE CENY OD 70 PLN ZA OSOBĘ

Letni Wiatr Willa Retro, to kameralny obiekt położony w samym centrum Łeby…

Doskonała lokalizacja! Tuż obok klimatycznego portu i Skweru Rybaka - od gwaru promenady oddalona o jakieś 100 m, z mewami krzyczącymi od rana..

Eleganckie i kolorowe, czyste i zadbane, komfortowo wyposażone pokoje z łazienkami, wejścia do pokoi z zewnątrz, kącik wypoczynkowy na ogrodzie, miejsce zabawy dla dzieci, zewnętrzny stół do ping ponga, parking na terenie pensjonatu ze swobodnym wyjazdem bez zastawiania aut

Obiekt Przyjazny Rodzinie!
Pościel i ręczniki wymieniane na życzenie – gratis.
Chętna do pomocy, doskonale zorientowana w lokalnych atrakcjach i ich cenach właścicielka!

… to nasze największe atuty ;-)

Willa Letni Wiatr posiada łącznie 15 miejsc noclegowych – poniżej ich opis…

Piasek Pustyni to…
Uroczy murowany domek, kryty dachówką, optymalnie dla 4 (max 5 + ewent małe dziecko) osobowej rodziny lub grupy przyjaciół. W domku znajdują się: dwa pokoje + sypialnia na antresoli + łazienka z prysznicem + przedpokój. Salonik z dwoma pojedynczymi łóżkami posiada aneks kuchenny (dwupalnikowa kuchenka elektryczna, mała lodówka, zlew, czajnik bezprzewodowy, podstawowe naczynia), drugi pokój na parterze – to niewielka sypialnia z jednoosobowym łóżkiem i drewnianymi schodami na antresolę, gdzie znajduje się dodatkowa sypialnia z podwójnym łóżkiem małżeńskim (otwarta przestrzeń bez drzwi, duży skos i dość strome pokryte wykładziną schody). Łazienka z oknem. Żaden z pokoi na parterze nie jest przejściowy, oba mają drzwi i wejście z przedpokoju. Na wyposażeniu domku m.in: parawan plażowy z młotkiem, telewizor w saloniku, ręczniki, koce, leżak plażowy, suszarka ogrodowa. Przed domkiem zestaw mebli drewnianych.

Słodycz Pomarańczy to ..
Dwuosobowy, przestronny pokój z łazienką i oddzielnym wejściem z małego tarasu, na którym są meble ogrodowe, zlokalizowany na parterze. Możliwość dostawki na rozkładanej małej sofie (we wnęce). Telewizor, stół z krzesłami, szafa, dwa oddzielne łóżka pojedyncze. Parawan plażowy, czajnik bezprzewodowy, podstawowe naczynia, ręczniki, mydło, koc na plażę, suszarka ogrodowa przypisana do pokoju. Strona południowa, widok na trampolinę i plac zabaw.

Błękit Oceanu – to…
Dwuosobowy pokój z łazienką i oddzielnym wejściem z zewnątrz z małego tarasu. Nieco mniejszy, ale jasny, utrzymany w śródziemnomorskim klimacie. Dwa oddzielne łóżka 90 cm (większe niż standard), stół i krzesła. Przed pokojem meble ogrodowe przypisane tylko do tego pokoju. Parawan plażowy, czajnik bezprzewodowy, podstawowe naczynia, kuchenka mikrofalowa, ręczniki, koc na plażę, suszarka ogrodowa przypisana do pokoju. Dodatkowo pokój posiada w drzwiach wejściowych specjalną, wzmocnioną moskitierę, zamykaną na zamek, którego nie można otworzyć z zewnątrz. Pełni ona nie tylko funkcję ochrony przed owadami, ale pozwala swobodnie wietrzyć pokój nocą, czując się przy tym bezpiecznie.

Gaj Oliwny – to…
Trzyosobowy, przestronny, (dwupokojowy!) segment z łazienką z oddzielnym wejściem z zewnątrz. Wejście do małego, przejściowego pokoju (a w nim 1 łóżko pojedyncze), na lewo wejście do łazienki, na prawo wejście do dużego pokoju (dwa łóżka pojedyncze i możliwość komfortowej dostawki). Przed pokojem zestaw mebli ogrodowych, przypisany do tego pokoju. Telewizor, mała lodówka hotelowa, parawan plażowy, czajnik bezprzewodowy i podstawowe naczynia, kuchenka mikrofalowa gratis na życzenie, ręczniki, suszarka ogrodowa, leżak, koc na plażę.
Idealny na upalne lato, ponieważ zapewnia naturalną klimatyzację ze względu na północne położenie. Zarówno pokój jak i łazienka bez skosów!

Leśny Zakątek to…
Mniejszy niż Gaj Oliwny – trzyosobowy pokój, ciekawy architektonicznie (zabytkowa cegła jako element ozdobny wyposażenia) oraz wysoki sufit.
Trzy oddzielne, pojedyncze łóżka, łazienka, stół z krzesłami. Pokój położony na poddaszu (I piętro). Wysoki (ozdobne krokwie), jasny (duże okno normalne, nie połaciowe). Skosy w pokoju i łazience. Na ogrodzie zestaw mebli ogrodowych przypisany do pokoju.

Ważne: wszystkie pokoje są zlokalizowane w budynku murowanym, całorocznym (nie pawilonie), mają eleganckie choć nieduże, czyste łazienki. W prawie każdym pokoju – możliwa dostawka.

Letni Wiatr Willa Retro
www,letniwiatr.pl
790 727 868
793 089 670

Kategoria: willa/pensjonat
Adres: ul. Derdowskiego 9
84-360 Łeba

ZAPRASZAMY !!!


Skontaktuj się

Preferujemy kontakt telefoniczny aczkolwiek postaramy się odpowiedzieć na każde państwa wysłane zapytanie.